SAP Maintenance w firmie

Po zakupieniu systemu SAP do firmy i jego wdrożeniu, pozostaje jeszcze kilak aspektów, na które wiele osób nie zwraca uwagi, a są one niezwykle ważne w dalszym prowadzeniu firmy. Jest to SAP Maintenance, czyli obsługa systemu po wdrożeniu. Nie jest to element, który powinien być omijany. Szczególnie, ze jest błędnie rozumiany, jako obsługa techniczna. Okazuje się, że utrzymanie systemu SAP może być przez firmę wykorzystane w najmniej oczekiwanym momencie.

Zakup systemu i co dalej? Utrzymanie systemu SAP

Po zakupieniu systemu i wdrożeniu go do swojego przedsiębiorstwa może paść pytanie, czy wsparcie posprzedażowe jest konieczne, czy to pieniądze niepotrzebnie wydane. Szczególnie, że pojawia się jeszcze jeden problem, a mianowicie pytanie, kto będzie się zajmować się administracją wprowadzonego systemu SAP w firmie. Można ją prowadzić dwojako, a decyzja zależy od właściciela. Więcej na ten temat znajduje się w poniższym tekście: http://www.gloswielkopolski.pl/strefa-biznesu/a/administracja-i-utrzymanie-systemow-sap-czy-wspolpracowac-z-zewnetrznym-dostawca,13305079/

Administracja systemami SAP

Administracja systemami SAP jest konieczna, ponieważ musi być osoba, która na bieżąco będzie zajmować się sprawami związanymi z systemem. Mogą być to pracownicy w firmie, w dziale IT przedsiębiorstwa. Można również zlecić administrację firmie zewnętrznej, która będzie opiekować się systemem 24/7. Firmy zewnętrzne w wielu przypadkach są Parterami SAP, którzy zajmują się administrowaniem. Można wybierać z dwóch opcji obsługi: wersji podstawowej oraz rozszerzonej.

Comments are closed.

October 2019
M T W T F S S
« Sep    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Recent Posts
  • Domowa przestrzeń

    Każdy z nas od małego marzy o własnym domu, dlatego często większą część życia dążymy do spełnienia tego marzenia. Nasz wymarzony dom, może mieć przeróżny wygląd, najważniejsze by nam samym odpowiadał i spełniał nasze oczekiwania. Przy urządzaniu tak wielkiej przestrzeni jaką ma dom, warto zatrudnić profesjonalnego dekoratora wnętrz. Dzięki jego wiedzy, umiejętnościom i znajomości najnowszych …Read More »
  • Kominek w domu

    W wielu filmach głównym punktem w domu jest kominek. Odgrywane przy nim romantyczne sceny powodują, że wiele osób decyduje się na zastosowanie tego rozwiązania we wnętrzu własnego domu. Kominki sprawdzają się przede wszystkim w dużych domach, w których możliwe jest wygospodarowanie większej przestrzeni na tego typu akcenty. Kominek wygląda bardzo gustownie jeśli jest całkowicie nowoczesny. …Read More »
  • Nowoczesne budownictwo lekkie

    Nowoczesność, daje nam możliwości doskonałej zmiany naszej przestrzeni mieszkalnej, dostosowania jej do bardzo indywidualnych potrzeb. Bardzo często, spotkać można się z pracami remontowymi, mającymi na celu obniżanie sufitów w celu montowania świetlików czy punktowego oświetlenia. Znacznie bardziej, doceniamy zabudowę lekką do nadawania wnętrzom pewnej dozy wyrazistości, a także niepowtarzalności. Wykonywane są półki w ścianach, szafy …Read More »