Kierowca międzynarodowy- odpowiednie kwalifikacje to podstawa

Bycie kierowcą międzynarodowym to niewątpliwie ciekawe doświadczenie. Aby nim zostać, potrzeba ukończyć odpowiednie kursy i szkolenia, oraz mieć uprawnienia do kierowania samochodem. Zawodowym kierowcą może zostać każda osoba, która ukończyła 18 lat i zdała egzamin kategorii B. Potem należy odbyć kolejne kursy, aby uzyskać praco jazdy kat. c+e. Prawo jazdy kategorii c+e jest niezbędne i wymagane przez wiele firm, by móc pracować jako kierowca międzynarodowy. Posiadanie takiej pracy to ciekawe doświadczenie, jednak nie dla wszystkich.

Co daje praca dla kierowcy

Praca dla kierowcy międzynarodowego jest do uzyskania rzez cały rok. Wiele firm ciągle rekrutuje nowych pracowników. Istnieje wiele miejsc, gdzie można ubiegać się o pracę, między innymi w Dasko. Pracując jako kierowca międzynarodowy możemy zwiedzić wiele miejsc w trakcie naszej pracy. Praca kierowcy jest pracą ciekawą, należy brać pod uwagę jednak fakt, że przez długie okresy czasu będziemy poza domem. Jest to zdecydowanie praca dobra dla samotników i tych, którzy stronią od ludzi, ponieważ duża część czasu w pracy działamy sami.

Jak aplikować o pracę

Aby aplikować do pracy jako kierowca c+e w Dasko, jednej z największych przedsiębiorstw transportowych (dotyczących transportu chłodniczego i mroźniczego) w kraju, wejdź na stronę https://www.dasko.com.pl/pl/oferty-pracy/kierowca-miedzynarodowy i zostaw swoje CV. Pamiętaj, by uważnie przeczytać ogłoszenie i sprawdzić, czy masz wszystkie kwalifikacje. Niedługo powinieneś otrzymać wiadomość zwrotną.

Comments are closed.

July 2019
M T W T F S S
« Jun    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Recent Posts
  • Płytki ceramiczne włoskie pochodzące z importu

    Płytki ceramiczne włoskie są jednymi z płytek importowanych. Cieszą się one sporą popularnością wśród polskich klientów z uwagi na to, że są bardzo gustowne i potrafią wpływać na poprawę wyglądu domowych pomieszczeń. Świetnie prezentują się one zarówno w salonach, jak i w łazienkach i kuchniach. Z tego powodu po płytki ceramiczne włoskie sięgają nie tylko …Read More »
  • Tania księgarnia internetowa

    Wszystkie książki można podzielić na takie, które szybko się przeczyta i równie szybko o nich zapomni oraz na takie, które chcemy mieć blisko siebie, by w każdej chwili moc po nie sięgnąć. Osiemdziesiąt procent konsumentów potwierdziło, że wybierając konkretny produkt, kieruje się przede wszystkim ceną.Read More »
  • Ile telewizorów należy mieć w domu?

    Chociaż jeden telewizor w domu ma przecież każdy z nas, jest to element, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie życia. Tak! Tak bywa u osób, które traktują telewizor jako doskonały sposób na rozrywkę i nie potrafią żyć bez pilota w ręce. Wiele osób ma tylko jeden telewizor w domu, ale zazwyczaj są to osoby, …Read More »