Kierowca międzynarodowy- odpowiednie kwalifikacje to podstawa

Bycie kierowcą międzynarodowym to niewątpliwie ciekawe doświadczenie. Aby nim zostać, potrzeba ukończyć odpowiednie kursy i szkolenia, oraz mieć uprawnienia do kierowania samochodem. Zawodowym kierowcą może zostać każda osoba, która ukończyła 18 lat i zdała egzamin kategorii B. Potem należy odbyć kolejne kursy, aby uzyskać praco jazdy kat. c+e. Prawo jazdy kategorii c+e jest niezbędne i wymagane przez wiele firm, by móc pracować jako kierowca międzynarodowy. Posiadanie takiej pracy to ciekawe doświadczenie, jednak nie dla wszystkich.

Co daje praca dla kierowcy

Praca dla kierowcy międzynarodowego jest do uzyskania rzez cały rok. Wiele firm ciągle rekrutuje nowych pracowników. Istnieje wiele miejsc, gdzie można ubiegać się o pracę, między innymi w Dasko. Pracując jako kierowca międzynarodowy możemy zwiedzić wiele miejsc w trakcie naszej pracy. Praca kierowcy jest pracą ciekawą, należy brać pod uwagę jednak fakt, że przez długie okresy czasu będziemy poza domem. Jest to zdecydowanie praca dobra dla samotników i tych, którzy stronią od ludzi, ponieważ duża część czasu w pracy działamy sami.

Jak aplikować o pracę

Aby aplikować do pracy jako kierowca c+e w Dasko, jednej z największych przedsiębiorstw transportowych (dotyczących transportu chłodniczego i mroźniczego) w kraju, wejdź na stronę https://www.dasko.com.pl/pl/oferty-pracy/kierowca-miedzynarodowy i zostaw swoje CV. Pamiętaj, by uważnie przeczytać ogłoszenie i sprawdzić, czy masz wszystkie kwalifikacje. Niedługo powinieneś otrzymać wiadomość zwrotną.

Comments are closed.

September 2019
M T W T F S S
« Jun    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Recent Posts
  • Badanie bioder u niemowląt

    USG bioderek u dzieci, wykonywane jest profilaktycznie każdemu malcowi po raz pierwszy około szóstego tygodnia życia. Jest to badanie bezbolesne, do którego nie trzeba się przygotowywać. Wykonanie USG jest niezwykle istotne, gdyż umożliwia wykrycie we wczesnej fazie życia nieprawidłowości w budowie bioder. Najczęstszą wadą wrodzoną występującą u niemowląt, jest dysplazja stawów biodrowych. USG preluksacyjne pozwala …Read More »
  • Urządzamy wygodną kuchnię

    Urządzanie kuchni to kwestia nie tylko odpowiedniego wyglądu ale i kwestia możliwości łatwego gotowania i takie przechowywania składników, żeby nie uległy uszkodzeniu. Najpierw trzeba zaplanować gdzie stanie lodówka, jako że jest to największy mebel w całej kuchni. Nie ustawiajmy jej w samym rogu, ponieważ wtedy nie będziemy mogli wygodnie otwierać drzwi. Lepsze będzie gdzieś na …Read More »
  • Aranżacja holu w domu

    Pierwszym miejscem, które oglądamy po wejściu do czyjegoś domu, jest jego hol. Dlatego powinien być szczególnie starannie urządzony i zaprojektowany. Musi być funkcjonalny i wygodny, poruszanie się po nim musi być swobodne i nie kłopotliwe. Ponieważ zazwyczaj to pomieszczenie nie zawiera okien, to powinno składać się z jasnych i ciepłych odcieni, aby zbytnio nie przytłaczało. …Read More »